Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327635

Pakkija/tõstukijuht (Laagri piirkond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakenditööstuses:

  • valmistoodangu nõuetekohane pakkimine, transport ja ladustamine lattu;
  • aluste ja kaubarestide nõuetekohane käitlemine;
  • jäätmepressi käitlemine ja koristamine tootmises:
  • tootmisliinide teenindamine;

Ootused kandidaadile

  • vajalik on varasem töökogemus tõstukijuhina ja kutsetunnistuse olemasolu;
  • väga heal tasemel eesti keele oskus;
  • kohusetundlik ja täpne;
  • füüsiline vastupidavus ja tõsine töössesuhtumine;

Ettevõte pakub

  • ajakohast töökeskkonda;
  • koolitust ja arenguvõimalusi;
  • tööriietust ja erinevaid soodustusi;

Lisainfo

Töö kahes vahetuses, E-R: 06:00-14:30; 14:30-23:00;
Töökoht asub Tänassilma tehnopargis, Harjumaal
ja on füüsilise koormuse tõttu sobivam meesterahvale.

Tööpakkumise number
#327635

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
pakutav tasu väljaõppe ajal (4 kuud)

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem