Värsked tööpakkumised

Pakkijate vahetuse vanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89183

Tööpakkumise number

89183

Töö kirjeldus

Põhikohustus on pakkijate ja komplekteerijate vahetuse töö kontrollimine ja sujuva töö tagamaine.
Toodangu pakkimine ja komplekteerimine, toodangu märgistamine ja kvaliteedikontroll.
Aruandlus vahetuse töö kohta.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikkust, töökust pingetaluvust.
Valmisolekut tööks õhtuses ja öises vahetuses.
Kasuks tuleb eelnev töötamine toiduinete valdkonnas ja väikese kollektiivi juhtimine

Kiiresti arenev ettevõte pakub tööd sõbralikus kollektiivis.Võimalust areneda vastavalt väljatöötatud karjäärimaatriksile. Osalemist osakonna töö juhtimises
Pakume tulemuspalka vastavalt tehtud tööle.
Transpordikompensatsiooni öise vahetuse töötajatele.
Soodustusi omatoodangu ja tooraine ostmisel.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 8500 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud.