Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636948

Pakkija/müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne on pakkide kokku panemine, kauba väljasaatmine, kauba vastuvõtt.
Lisaks kui peaks abi vaja minevat poe poole peal: klientidega suhtlemine, nõustamine, nende murede ja rõõmude kuulamine, toodete müük, enda kursis hoidmine toodetega; tööga kaasnevad ka erinevad ennast arendavad lisaülesanded.

Ootused kandidaadile

Otsime rõõmsameelset inimest, kellel on sära silmis, kes on kohusetundlik, organiseeritud ja avatud mõtlemisega. Töötaja peaks oskama kindlasti eesti keelt kuid muud keeled on Sulle ja ka meile boonuseks. Samuti võiks olla teadlik e-sigarettidest ja nendega kaasnevast, aga kõik on õpitav. Alati on Sulle abiks ja kaasa elamas meie kõik vahvad tiimikaaslased!

Toetavat meeskonda, mõtlemapanevaid ja väljakutseid esitavaid lisaülesandeid, lahedaid ühisüritusi. Näiteks suve käisime üheskoos ära saatmas parvesõidul.

Tööpakkumise number
#636948

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020

Vapista OÜ on 2014.a. asutatud e-sigarettidega tegelev ettevõte. Vapista on kasvatanud aastatega enda turuosa ning jätkanud koostööd mitmete teiste ettevõtetega Eestis ja välismaal. Oleme arvestatav partner e-sigarettide valdkonnas. Väärtustame oma ettevõttes pidevat professionaalset arengut nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil.

Meie eesmärgiks on pakkuda iga kliendi vajadusi arvestavat professionaalset ja kliendisõbralikku teenindust ning teha oma tööd iga päev aina paremini. Iga klient on eriline ning meie töö on pakkuda võimalikult kvaliteetset ja personaalset teenust.

Vaata rohkem