Värsked tööpakkumised

Pakkijad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69073

Tööpakkumise number

69073

Töö kirjeldus

Tootmisega tegelev ettevõte ootab oma meeskonda KOHUKESTE PAKKIJAID.

Nõudmised kandidaadile

- kiirus
- täpsus
- ausus

Ettevõte pakub

- puhast ja sooja töökeskkonda
- tööriideid ja jalanõusid
- palk: 30 krooni/tund (bruto)
- graafiku alusel tööd(kaks tööl kaks vaba)
- vahetus kestab 07.00-15.00
- transporti tööle ja tagasi (töökoht asun 40 km Tallinnast)

Lisainfo

PARIMATEL, KES OSKAVAD SOOME KEELT, VÕIMALUS SEPTEMBRIST ASUDA TÖÖLE SOOME.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2006
Lisainfo palga kohta:
30 krooni tunnis

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 72 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust eelmisel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!