Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439080

Pakkija (tootmisliinil)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 3.55 - 3.8 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 5. september 2016
Kuulutus aegub: 4. oktoober 2016

Töö kirjeldus

Pakume tööd pakkijatele. Peamisteks tööülesanneteks on plasttaara pakkimine, etiketeerimine ja jooksev kvaliteedikontroll. Tegemist on liinitööga ning tööd tuleb teha seistes.

Ootused kandidaadile

- varesem tööstusettevõttes töötamise kogemus
- töökus, täpsus ja kiirus
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- tööle tasuta transporti (Mustamäelt ja Õismäelt)
- 12 tunniseid vahetusi algusega kell 8:00 ja 20:00 (sisaldab ka öiseid vahetusi). 4 päeva tööl, seejärel 4 vaba
- kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
- konkurentsivõimelist töötasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- öötöö tunnitasu 4,25 eur/h ning riiklike pühade eest maksame topelttasu ning ületunnitasu on 5,10 eur/h.

Lisainfo

Töökoht asub Tabasalus ning sobib ka naistele.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#439080

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
5. september 2016

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem