Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62883

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on alumiiniumprofiilide pakendamine. Profiile pakitakse nii käsitsi kui ka seadmete abil; liinitöö. Töö on füüsiline.

Töökoht asub Soomes, Kirkkonummel (Helsingi lähipiirkonnas).

Ootused kandidaadile

  • reibas töösse suhtumine;
  • valmidus töötada tehasetingimustes (mõningane lärm ja tolm);
  • oskus arvestada tööohutusnõuetega;
  • kohusetunne ja korrektsus ning ausus ja töökus;
  • kasuks tuleb soome keele oskus;

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda ja lugupidavat suhtumist töötajatesse;
  • tunnitasu 7,86 €/h bruto päevases vahetuses (õhtulisa 0,98 €/h, öölisa 1,81 €/h);
  • elamine korraldatud tööandja korteris soodsa lisatatsu eest;
  • pikaajalist töösuhet;

Lisainfo

Saada oma cv ! Võtame Sinuga sobivuse korral ühendust !

KÕIK UNIQ U TÖÖPAKKUMISED EI JÕUA ALATI KUULUTUSE VORMI - KÜSI KINDLASTI LISA JA REGISTREERI ENNAST MEIE ANDMEBAASI !

Vaata lisa : www.uniq-u.com

Tööpakkumise number
#62883
Pakkija