Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670113

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on puitdetailide pakkimine ja komplekteerimine vastavalt joonisele pakkeliiinil.

Vajame erinevaid tootmistöölisi , eelkõige pakkijaid, oma töökasse kollektiivi seoses suure tootmismahu kasvamisega.

Töö toimub esmaspäevast reedeni kahes vahetuses: esimene vahetus 7.00-15.30 ja teine vahetus 15.30- 00.00.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab kiiret õppimisvõimet, tehnilist taiplikkust, täpsust ja kohusetundlikkust. Eelnev töökogemus puidutööstuses  on eeliseks.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd edukas ja kaasaegses ettevõttes

  • kõiki tööks vajalikke vahendeid

  • tasuta transporti

  • osalist lõunasöögi kompenseerimist

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • sport-ID kompensatsiooni

  • väljaõpet koha peal.

Tööpakkumise number
#670113

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

AS Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Euroopa üheks suurimaks puitmajade tootjaks.
Lasita Maja annab tööd rohkem kui 250-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist. Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44 ja 70 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 450 erineva mudeli.
Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes.FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.

Vaata rohkem

Pakkija