Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124561

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

roostevabast terasest toodete puhastamine, pakkimine ja visuaalne kvaliteedikontroll,
väljaõpe kohapeal

Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus ja töötahe
* vastutusvõime
* valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* tööd kiiresti arenevas ettevõttes
* pikaajalist töösuhet
* enesetäiendamise võimalust
* tasustamine nii aja- kui tükitöö alusel
* mitmekülgset boonustepaketti

Lisainfo

Tööga saab täpsemalt tutvuda, kui helistate tööpäeviti kella 8.30 - 17.00 tel: 7 385 013 ja lepite kohaletuleku aja eelnevalt kokku

Tööpakkumise number
#124561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007

Meteci ettevõtete gruppi on koondunud 5 Tartus tegutsevat metallitööstusettevõtet, kus täna töötab kokku üle 300 inimese. Firmad on spetsialiseerunud metallitöö erinevatele valdkondadele, tehes siiski tihedalt omavahelist koostööd ja omades ühiseid müügi-, ostu- ja juhtimisstruktuure. Ettevõtte kvaliteedisüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001 nõuetele.

Vaata rohkem

Pakkija