Tööpakkumise number

597704

Töö kirjeldus

Pakkija tegeleb puidust detailide komplekteerimisega, jooniste jälgimisega ja lisadetailide monteerimisega.


Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab kiiret õppimisvõimet, tehnilist taiplikkust, täpsust ja kohusetundlikkust. Eelnev töökogemus puidutööstuses on eeliseks.


Ettevõte pakub

• stabiilset tööd edukas ja kaasaegses ettevõttes
• kõiki tööks vajalikke vahendeid
• tasuta transporti
• osalist lõunasöögi kompenseerimist
• konkurentsivõimelist töötasu
• sport-ID kompensatsiooni
• väljaõpet koha peal


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Soovin kandideerida

Pakkija


LASITA MAJA PRODUCTION AS

AS Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Euroopa üheks suurimaks puitmajade tootjaks.
Lasita Maja annab tööd rohkem kui 250-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist. Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44 ja 70 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 350 erineva mudeli.
Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes.FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.

Avan ettevõtte profiili