Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635227

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:27. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

toodangu pakkimine
toodangu markeerimine ja markeeringu õigsuse kontroll
töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

Sul on vähemalt põhiharidus ja eesti keele oskus suhtlustasandil
oled hoolas, sõbralik ja kohusetundlik
Sulle meeldib meeskonnatöö

Ettevõte pakub

töökohta rahvusvahelises ettevõttes
kaasaegset töökeskkonda
väljaõpet ja tööriietust
lisaks põhipuhkusele 7 kalendripäeva talvepuhkust
Tartust tööle tasuta transporti
Sport-ID ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Lisainformatsioon
Töökoht asub Valio Eesti Laeva meiereis (Tartust 25 km kaugusel). Töö on vahetustega graafiku alusel. Täpne tööleasumise aeg lepitakse kokku täiendavalt. Kandideerimiseks saada palun oma CV kuni 27.01.2020.

Tööpakkumise number
#635227

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pakkija