Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48365

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkija põhilisteks tööülesanneteks on postipakkide komplekteerimine ning pakkimine vastavalt klientide tellimustele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on naisterahvas vanuses 20-40 eluaastat ja valdab väga heal tasemel eesti keelt.

Omalt poolt pakume tööle vastavat palka ning toredat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#48365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 4000 - 7000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. september 2005
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2005

Norras 40 aastat tagasi tegevust alustanud postimüügikataloog.

Vaata rohkem

Pakkija