Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316459

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Komponentide pakkimine
  • Siltide välja printimine
  • Pappkastide kokkupanemine
  • Pakitud toodete ettevalmistamine väljastamiseks
  • Lao korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

  • Laondusalased teadmised ja oskused
  • Täpsus ja kohusetundlikkus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Hea füüsiline vorm
  • Tehnilised teadmised

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Arenemisvõimalusi kasvavas logistikaettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb SAP majandustarkvara tundmine
Vahetustega töö k.a. nädalavahetus. A vahetus 07:00-19:00, B vahetus 19:00-07:00; AABB.

Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#316459

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. september 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013

Logistika Pluss OÜ on suurim laopidaja Eestis, kes pakub erinevaid logistikateenuseid rahvusvahelistele tööstus-elektroonika suurkontsernidele, toidu-, alkoholi- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Põhiteenusteks on kaupade vastuvõtmine, -hoiustamine, -tellimuste komplekteerimine ja -transporditeenus üle Eesti ning lisandväärtuse andmine kaupadele. Lisaks pakume aktsiisilao-, tollilao- ja tolliterminaliteenuseid ning tollimaakleriteenust. Oma tootmisklientidele pakume monteerimise, kvaliteedikontrolli ja pakkimise teenuseid. Vajadusel seome kliendi süsteemi oma majandustarkavaraga.

Vaata rohkem

Pakkija