Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180032

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mitmekülgne ja huvitav töö inimesele kes soovib omandada uut kvalifikatsiooni, tegemist on ainulaadse veterinaar-ravimitööstusega kogu Baltikumis. Pakendajana näeme naisterahvast kellel on kogemusi tööstuses töötamisel.

Ootused kandidaadile

Töökas ja õpihimuline. Valmis omandama uusi oskusi.

Lisainfo

Asume Harju maakonnas Viimsis, restoranist "Paat" edasi ca 1 km keerata ülesse Kelvingi peale ja jälgida viitasi - Interchemie, kohale toob marsuutakso Viimars - www.viimars.ee

Aadress - Vanapere t. 14, VIIMSI

Linnast ca 20 km

Tööpakkumise number
#180032
Pakkija