Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377380

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagaritoodete pakendamine ja komplekteerimine.Brigaaditöö.
Öine vahetus,tööaeg 20.00-07.00
keskmiselt 15 vahetust kuus.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt valmisolekut töötada öises vahetuses.
Vajalik kaastöötajatega arvestamine,valmisolek tööks brigaadis.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd kaasaegses ettevõttes

Tööpakkumise number
#377380

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 540 - 570 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2015
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2015

OÜ Europagar tegutseb 1993 aastast Tallinnas Trummi 16B.Valmistame suures valikus pagari-ja kondiitritooteid.Teenindame kliente üle Eesti.
Meil töötab 65 inimest

Vaata rohkem

Pakkija