Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200771

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kinnitusnurgikute ja -plaatide pakkimine
  • Muude kinnitusvahendite pakkimine
  • Toodete ribakoodidega varustamine
  • Laotöötajate abistamine muudes toimingutes
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ootused kandidaadile

  • Täpsus
  • Kiirus
  • Ausus, kohusetundlikkus
  • Iseseisvus probleemide lahendamisel

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kindlat töökohta
  • Arenemisvõimalusi
  • Meeldivaid ühisüritusi
  • Nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • Sportimisvõimalusi

Lisainfo

Pakkija - lao abitööline töötab laohoidja alluvuses.
Laos töötab kokku 7 inimest. Töökollektiiv on nooruslik ja sõbralik, kokku on firmas 14 inimest.
Töökoht asub Tallinnas Tähetorni 102, Rautakesko kesklao naabruses
Tööaeg E-R 8-17
Palume Teil saata CV ainult läbi CV Keskuse süsteemi, vastasel juhul ei saa me garanteerida Teie kandideerimissoovi kohalejõudmist.
Hooajatöö on garanteeritud 30.septembrini 2010.

Tööpakkumise number
#200771
Pakkija