Värsked tööpakkumised

Pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 585654

Tööpakkumise number

585654

Töö kirjeldus

  • Erinevate toodete (komplektid, kosmeetika, trükkised jne) pakkimine;
  • Упаковка различных предметов, комплектов, журналов и т.д.

Nõudmised kandidaadile

  • Kiirus, täpsus, korrektsus
  • Hea füüsiline vastupidavus (vahetehavel töö seistes)
  • Töö sobib naistele
  • Скорость, точность, аккуратность
  • Хорошая физическая форма (работаем в частности стоя)
  • Работа подходит женщинам

Ettevõte pakub

  • Väljaõpe kohapeal ja juhendamine
  • Sõbralik kollektiiv
  • Töötasu vastavalt tulemustele
  • Tööaeg: esmaspäev-reede, 8:00-16.30
  • Töökoht: Peterburi tee 44, Tallinn
  • Kontakt: Ilja, 55 678 597
  • Обучение на месте и помощь в процессе работы
  • Дружелюбный коллектив
  • Заработная плата зависит от результата
  • Рабочее время: Понедельник-Пятница 8:00-16:30
  • Место работы: Peterburi tee 44, Tallinn
  • Koнтaкт: Илья, 55 678 597

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2019
Kuulutus sisestati:
17. märts 2019
Brutopalk:
Alates 540 kuni 740 EUR kuus

Boomerang Packing Service is a leading company among direct mailing and packaging service in the Nordic countries. We employ average 40 people and are in the development process. Mainly our clients are printing- and media houses from Sweden and Finland, 70% of our services/products are exported.

Boomerang Packing Service on juhtiv otsepostitusmaterjalide ja postimüügikaupade pakendusteenuse pakkuja Põhjamaades, kus töötab pea 60 inimest ning toimub pidev areng. Enamus meie klientidest on trükikojad või trüki- ja reklaamiagentuurid Rootsis ja Soomes, 70% käibest moodustab eksport. Meie peamisteks tegevusaladeks on:
- otsepostituseks kasutatavate reklaammaterjalide komplekteerimine ja eelsorteerimine postikoodi järgi
- kinkepakkide pakendamine jaemüügile;
- trükiste (ajakirjade) kiletamine, insertimine, adresseerimine;
- kataloogikaupade kaupade pakendamine, eellsorteerimine ja tagastatud kaupade käitlemine;