Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #230289

Pakkija-sorteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade, kaubakoodide, kauba kvaliteedi ja taara tundmine, kaupade asukohtade teadmine
- kauba kvaliteedi kontrollimine, kauba pakendamine ja sorteerimine
- lao korrashoid (koristus, puhastus)

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus
- võime töötada iseseisvalt
- korrektsus, lojaalsus ja kohusetundlikus
- aktiivsus, kiirus ja täpsus
- hea füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

- paindlikku töögraafikut,
- tulemustel põhinevat töötasu
- meeskonnatööd

Lisainfo

Töökoht asub HARKU ALEVIKUS!
Tegemist on ajutise tööga, kuni 31.07.2011. a.
Võtame ühendust vaid meie poolt pakutavale ametikohale sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#230289