Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619808

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 700 - 710 €/kuus
Kuulutus sisestati: 23. september 2019
Kuulutus aegub:22. oktoober 2019

Töö kirjeldus

* Lihatoodete pakkimine Rakvere lihatööstuses vastavalt hügieeni ja tehnoloogianõuetele.

Ootused kandidaadile

* Töökus, kohusetundlikkus, ausus
* Füüsiline vastupidavus
* Valmisolek töötamiseks E-R kell 08.00-16.30 või kell 06:00-14:30

* Kogemuste puudumist pole vaja karta, sest pakume väljaõpet koha peal.
* Iga söögikorra pealt anname omatöötaja soodustust meie sööklas.
* Hoolitseme Sinu tervise eest, võimaldades Sulle tasuta meie spordisaali ja
sauna kasutust ning toetades sportimist läbi SportID.
* Pakume muretut ja tasuta transporti tööle ja koju Rakverest, Ahtmest, Jõhvist, Kohtla-Järvelt, Aserist, Püssist, Kiviõlist, Tapalt, Kadrinast, Väike-Maarjast, Tamsalust, Paasverest, Muugalt, Roelast, Pajustist ja Vinnist.

Tööpakkumise number
#619808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte. Meil töötab üle 7300 spetsialisti, kes pingutavad igapäevalt, et teenindada maailma kõige nõudlikumaid tarbijaid, hoides kvaliteeti kogu tootmisahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise-, linnu- ja lambalihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK®, Scan®, Rakvere®, Kariniemen®, Rose®, Pärsons® ja Tallegg®. HKScani kliendid on jaemüügi-, toitlustus-, tööstus-, ja ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. Ekspordime oma tooteid rohkem kui 50 riiki. HKScani netokäive 2017. aastal oli 1,8 miljardit eurot, mis teeb meist ühe Euroopa juhtivaima liha- ja toiduainetööstuse ettevõtte. www.hkscan.com

Vaata rohkem

Pakkija