Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456070

Pakkija (öine vahetus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagari- ja kondiitritoodete pakendamine ja komplekteerimine.Brigaaditöö.
Öine vahetus - tööaeg 20.00-07.00.
Keskmiselt 15 vahetust kuus. Töö ei ole füüsiliselt raske. Sobib ideaalselt naisterahvastele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaadilt valmisolekut töötada öises vahetuses.
Vajalik kaastöötajatega arvestamine,valmisolek tööks brigaadis.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilset tööd kaasaegses ettevõttes

Tööpakkumise number
#456070

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 585 - 615 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2017

OÜ Europagar tegutseb 1993 aastast Tallinnas Trummi 16B.Valmistame suures valikus pagari-ja kondiitritooteid.Teenindame kliente üle Eesti.
Meil töötab 65 inimest

Vaata rohkem