Värsked tööpakkumised

Pakkija metallitööstuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109069

Tööpakkumise number

109069

Töö kirjeldus

Metalldetailide pakkimine ja muud abitööd metallitööstuses. Töökoht Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Vähene soome või inglise keele oskus.

Pakume häid töötingimusi ja karjääri/õppimis võimalusi. Palk on alates 9,5 eurot/tunnis(bruto)

Asukoht:
Välismaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
18. mai 2007

Meie peamiseks tegevusalaks on tööjõu rent Soome tööstuseetevõtetele. Omame paljusi häid koostööpartnerid ja seetõttu, suudame pakkuda oma töölistele head töötingimused ja motiveeriva palga. Sellel aastal alustame ka allhanke korras tootmist Eestis ja ka pulbervärvimis tarvikute tootmise/ müügiga.