Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328170

Pakkija-laadija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on mööbliesemete (diivanid, tugitoolid) pakkimine vastavalt kliendi tellimusele, kauba varustamine vastava sildiga ja laadimine transpordivahendile.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui on:
- võime taluda pingelist ja üksluiset tööd
- väga hea füüsiline vastupidavus
- võime töötada meeskonnas
- kohusetundlikkus ja täpsus
- eesti keele oskus suhtlustasandil
- sobib paindlik töögraafik.

Ettevõte pakub

Sinu töö annab Sulle:
- töökohta kesklinna lähedal
- meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
- stabiilset sissetulekut
- väljaõpet.

Lisainfo

Töö on sobiv nooremale eesti keelt valdavale meesterahvale.

Tööpakkumise number
#328170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2013

AS Fleming on Eesti suurimaid ja edukamaid pehme mööbli tootjaid. Meie tehased asuvad Tallinnas, Leedus ja Poolas ning meie turgudeks on põhiliselt Euroopa Liidu riigid.

Vaata rohkem