Värsked tööpakkumised

Pakkija - kvaliteedi kontrollijad Iirimaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30506

Tööpakkumise number

30506

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Iiri õmblusfirma. Pakume tööd vähemalt kuueks kuuks pakkijatele - kvaliteedi kontrollijatele. Peamised tööülesanded on kvaliteedi kontroll (jälgimine, et õmblused oleksid tehtud), pakkimine, sorteerimine ja sildistamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame inglise keele ladusat oskust suhtlemistasandil, aktiivsust, valmisolekut asuda tööle 7 juunist, eelnev töökogemus samas valdkonnas ei ole kohustuslik. Sobiv kandidaat võiks olla aktiivne ja töötahteline. Väljaõpe kohapeal

Pakume vaheldust ja uusi väljakutseid, korralikku töötasu ca 20 000 krooni/kuus (7EUR/tunnis)

Lisainfo

Kandideerimisega on kiire!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
9. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
16. mai 2004