Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671690

Pakkija , komplekteerija , tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)

Brutopalk: 4 - 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:10. november 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on komplekteerimine, monteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine. Töö eeldab raskuste tõstmist (kuni 20 kg).

Ootused kandidaadile

Kui Sa oled kohusetundlik, aus ja täpne, siis see töö on just Sinu jaoks.

Ettevõte pakub

Ametialast väljaõpet ja lisakoolitusi;
Kaasaegset ja turvalist töökeskkonda;
Toetavat meeskonda ja suhtlemist sinu emakeeles;

Tähtajalist töölepingut.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#671690

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Logistika Pluss OÜ on üks suuremaid logistikateenuse pakkujaid kohalikul turul.Pakume logistilisi lahendusi rahvusvahelistele tööstuselektroonika suurkontsernidele, samuti toidu- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.

Vaata rohkem