Värsked tööpakkumised

Pakkija , komplekteerija , tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 604605

Tööpakkumise number

604605

Firma nimi peidetud Pakkija , komplekteerija , tootmistööline

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on komplekteerimine, monteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine. Töö eeldab raskuste tõstmist (kuni 15 kg).

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled kohusetundlik, aus ja täpne, siis see töö on just Sinu jaoks.

Ettevõte pakub

Töötasu kuus kätte (neto) 617 € kuni 748 €;
Tööd graafiku alusel (4 tööl, 4 vaba);
Ametialast väljaõpet ja lisakoolitusi;
Karjäärivõimalusi;
Kaasaegset ja turvalist töökeskkonda;
Toetavat meeskonda ja suhtlemist sinu emakeeles;
Tasuta transporti Tallinna ja Maardu piires;
Lõunasööki Tööandja kulul.

Lisainfo

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 4 kuni 5 EUR tunnis

Logistika Pluss OÜ on üks suuremaid logistikateenuse pakkujaid kohalikul turul.Pakume logistilisi lahendusi rahvusvahelistele tööstuselektroonika suurkontsernidele, samuti toidu- ja esmatarbekaupade tootjatele ning maaletoojatele.