Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343762

Pakkija-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on valmistatud toodangu pakkimine, markeerimine, kvaliteedi määratlemine,ja komplekteerimine õhtuses vahetuses

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikkust, töökust,
käelist kiirust, pingetaluvust.
Tööaeg vastavalt graafikule:
E- K kelli 15.00-24.00
P,N kell 15.00-02.00
Kasuks tuleb eelnev töökogemus pakkija-komplekteerijana

Ettevõte pakub

Ettevõtte ühisüritusi
Meeldivat töökeskkonda
Soodustusi ettevõtte toodangu ostmisel.

Tööpakkumise number
#343762

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 550 - 620 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja kaugtoitlustamine. 20% oma toodetest ekspordime.

Vaata rohkem