Värsked tööpakkumised

Pakkija-komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110904

Tööpakkumise number

110904

Töö kirjeldus

tööülesandeks on valmistatud toodangu pakkimine, märgistamine, kvaliteedi määratlemine,ja komplekteerimine.
Tööaeg esmaspäev-reede, üle nädalati pühapäev-neljapäev kell 8.00-17.00
Pühapäeval 10.00-19.00
Väljaõpe kohapeal

Nõudmised kandidaadile

Kandidaalilt eeldame kohusetundlikkust, töökust, käelist kiirust ja pingetaluvust.

Kiiresti arenev ettevõte pakub tööd sõbralikus kollektiivis.Võimalust areneda vastavalt väljatöötatud karjäärimaatriksile.Toimuvad firmasisesed ühisüritused ja suvepäevad.
Pakume tulemuspalka vastavalt tehtud tööle.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2007
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 6500 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja kaugtoitlustamine.