Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751832

Pakkija-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Leiva- ja saiatoodete pakkimine ja komplekteerimine  liinil vastavalt hügieeni ja tehnoloogia nõuetele.

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vastupidavus

  • Töökus, korrektsus ja kohusetundlikkus

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

  • Eeliseks varasem toiduainetööstuse töökogemus

  • Raskusi tõstma ei pea, töö sobib naisterahvastele

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Stabiilset tööd päevases vahetuses  E-R 7:00-16:00

  • Töökoht Mustamäel, Pilvetee 6

  • Sporditoetusi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#751832