Värsked tööpakkumised

Pakkija-komplekteerija õhtusesse vahetusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122987

Tööpakkumise number

122987

Töö kirjeldus

tööülesandeks on valmistatud toodangu pakkimine, märgistamine, kvaliteedi määratlemine,ja komplekteerimine. Võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikkust, töökust, pingetaluvust.
Valmisolekut tööks õhtuses ja öises vahetuses.

Kiiresti arenev ettevõte pakub tööd sõbralikus kollektiivis.Võimalust areneda vastavalt väljatöötatud karjäärimaatriksile.Toimuvad firmasisesed ühisüritused ja suvepäevad.
Pakume tulemuspalka vastavalt tehtud tööle.
Transpordikompensatsiooni öise vahetuse töötajatele
Tööaega pühapäevast-neljapäevani kell 17-02

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
10. september 2007
Brutopalk:
Alates 6000 kuni 7000 EEK kuus

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud ja kaugtoitlustamine.