Värsked tööpakkumised

Pakkija-komplekteerija õhtuks osalise ajaga

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88703

Tööpakkumise number

88703

Töö kirjeldus

tööülesandeks on valmistatud toodangu pakkimine, märgistamine, kvaliteedi määratlemine,ja komplekteerimine. Võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaalilt eeldame kohusetundlikkust, töökust pingetaluvust.
Valmisolekut tööks õhtuses ja öises vahetuses.

Kiiresti arenev ettevõte pakub tööd sõbralikus kollektiivis.Võimalust areneda vastavalt väljatöötatud karjäärimaatriksile.Toimuvad firmasisesed ühisüritused ja suvepäevad.
Pakume tulemuspalka vastavalt tehtud tööle.
Transpordikompensatsiooni öise vahetuse töötajatele

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2006
Brutopalk:
Alates 35 kuni 42 EEK tunnis

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud.