Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438180

PAKKIJA (Jüri aleviku lähedal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- komplekteeritud elektroonikakomponentide pakkimine, transpordiks ette valmistamine ja toimetamine väljastusalasse
- autode laadimine, vajadusel kaupade laadimise kontroll
- vedajalt nõuetekohaste kinnituste võtmine veodokumentidele, veodokumentide koondamine registraatorisse
- pakendamiseks ettenähtud aluste ettevalmistus komplekteerimiseks
- ringluses oleva aluste sorteerimine, puhastamine ja paigutamine ettenähtud aladesse
- vajadusel pakendikleebiste väljatrükk ning kinnitamine pakenditele

Ootused kandidaadile

- valmisolek vahetustega tööks (E-R 6:30-14:30 ja 14:30-22:30)
- kohusetunne, usaldusväärsus, tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine
- hea suhtlemisoskus, korrektsus, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks
- eesti keele oskus suhtlustasemel

Kasuks tuleb:
- siirdamistõstuki juhtimise kogemus
- tõstukijuhiload

Ettevõte pakub

- väljaõpet kohapeal
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- 8 h vahetustega tööd (1 nädal hommikuti, 1 nädal õhtuti, nädalavahetus on vaba)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13. Asume Jüri aleviku lähedal)

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#438180

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 795 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. september 2016
Kuulutus sisestati:
29. august 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Alates 2009 aastast teenindame oma kliente uues logistikakeskuses, mis asub Rae vallas Lehmja külas.

Vaata rohkem