Värsked tööpakkumised

Pakkija (hooajaline)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359576

Tööpakkumise number

359576

Töö kirjeldus

Pakume tööd kondiitritoodete pakkijale, kelle peamiseks tööülesandeks on piparkookide ja piparkoogiglasuuri pakendamine ja markeerimine.
Töö on hooajaline (oktoobri lõpust kuni detsembri lõpuni), tööaeg on paindlik ning töö sobib ka üliõpilastele.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on täisealine ja positiivne inimene, kel on teadlik soov ja tahe töötada, kes peab puhtusest lugu, on tööle pühendunud ja nobedate liigutustega. Nõutav on kehtiva tervisetõendi olemasolu.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. november 2014
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2014

OÜ Eesti Leivatööstus on valdavalt eestimaisest toorainest naturaalsete pagari- ja kondiitritoodete valmistaja