Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65373

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööks on kilopakendite lahtipakkimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikust ja korrektsust. Soovitav vanus alates 40-ndast eluaastast ja elukohta Rae vallas.

Tööd rahvusvahelises ettevõttes, stabiilsust ja meeldivat noort kollektiivi,kaasaegset töökeskkonda ja arenguvõimalusi firmasiseselt. Katseajal korralikku põhipalka, millele hiljem lisandub lisatasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tartu mnt äärtes, Tallinna piirist 5 km., Assakul. Tööaeg on tööpäevadel 8.00-17.00

Tööpakkumise number
#65373
Pakkija