Värsked tööpakkumised

Pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42385

Tööpakkumise number

42385

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib seoses tootmise laiendamisega oma meeskonda pakkijat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on mööblidetailide puhastamine, komplekteerimine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame töökogemust tootmisettevõttes, vastutusvõimet, täpsust ja korrektsust.

Pakume kaaseaegset töökeskkonda, nooruslikku meeskonda ja palju tööd. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötasu selgub läbirääkimistel. Töötajatele on organiseeritud transport (tehas asub Tabasalus).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2005
Kuulutus sisestati:
15. märts 2005

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; kapisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük