Värsked tööpakkumised

Pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389632

Tööpakkumise number

389632

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib Tabasalus asuvasse kapisüsteemide tehasesse pakkijat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on mööblidetailide puhastamine, komplekteerimine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame füüsilise töö kogemust, eesti keele oskust, vastutusvõimet, täpsust ja korrektsust. Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes.

Pakume kaaseaegset töökeskkonda ja nooruslikku meeskonda. Põhipalk+preemiad vastavalt töötulemustele. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötajatele on organiseeritud transport tallinnast.

Lisainfo

Tehase aadress Tööstuse 10, Laabi küla Harku vald, Harjumaa.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2015
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2015

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ja liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. Kogu oma ajaloo vältel oleme olnud stabiilne tööandja.