Värsked tööpakkumised

Pakkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160436

Tööpakkumise number

160436

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib seoses tootmise laiendamisega Tabasalus asuvasse kapisüsteemide tehasesse pakkijat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on mööblidetailide puhastamine, komplekteerimine ja pakkimine. Töö toimub kahes vahetuses.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame füüsilise töö kogemust, vastutusvõimet, täpsust ja korrektsust. Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes.

Pakume kaaseaegset töökeskkonda, nooruslikku meeskonda ja hea palka. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt. Töötajatele on organiseeritud transport.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. september 2008
Kuulutus sisestati:
6. august 2008

Garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük, aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük.