Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440531

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valmistoodangu pakkimine kastidesse ja komplekteerimine kaubaalustele
Valmistoodangu markeerimine
Visuaalne toodangu kvaliteedikontroll
Stantsioperaatori abistamine jooksvates töödes

Ootused kandidaadile

Valmisolek meeskonnatööks
Kohusetundlikkus
Valmisolek vahetustega tööks (graafikujärgselt 2 päeva: 08:00 - 20:00, 2 ööd: 20:00 - 08:00, seejärel 4 vaba päeva)
Kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
Head töökeskkonda uues tehasehoones
Väljaõpet ettevõttes
Arenguvõimalust ettevõttesiseselt
Põhipalka 600,00 EUR bruto, millele lisanduvad tasu öötundide ja ületundide eest
Põnevaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#440531

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
14. september 2016

Groupe Lemoine on üks maailma juhtivaid puuvillst hügieeni- ja nahahooldusvahendeid valmistav rahvusvaheline ettevõte. Ettevõttel on üle 100 aasta kogemust puuvillaäris. Groupe Lemoine tooteod müüakse enam kui 60-s riigis. Rohkem informatsiooni ettevõttest: www.groupe-lemoine.com

Vaata rohkem

Pakkija