Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666267

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnitusvahendite pakendamine ja markeerimine

Ootused kandidaadile

  • kiirus, täpsus, ausus

Ettevõte pakub

Lisainfo

Töö asukoht: Põldmäe tee 14, Vatsla küla, Saue vald, Harjumaa
Pakume tööd sügise lõpuni (november) töövõtulepinguga.

Tööpakkumise number
#666267

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020

OÜ Janere on Eesti kapitalil 1995.a. loodud firma, mille põhitegevusalaks on kinnitusvahendite hulgi- ja jaemüük. Meie klientideks on ehitusmaterjalide kauplused ning ehitus- ja tootmisettevõtted üle Eesti.
Müügiosakonnad asuvad Tallinnas ja harukontorid Keilas, Tartus, Pärnus ja Viljandis. Pakendamine ja valmistoodangu keskladu paikneb Harjumaal Vatsla külas.
Oleme Eestis laiema sortimendiga kinnitusvahendite müüja. Kokku kuulub tootevalikusse üle 15 000 erineva toote.

Vaata rohkem

Pakkija