Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #727737

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Komplekteeritud elektroonikakomponentide pakkimine, transpordiks ette valmistamine ja toimetamine väljastusalasse

Autode laadimine siirdamistõstukiga, vajadusel kaupade laadimise kontroll

Vedajalt nõuetekohaste kinnituste võtmine veodokumentidele, veodokumentide koondamine registraatorisse

Pakkimistaara sorteerimine, puhastamine ja paigutamine ettenähtud aladesse

Ootused kandidaadile

Kohusetunne, usaldusväärsus, tööülesannete ja kohustuste täpne ning õigeaegne täitmine

Hea suhtlemisoskus, korrektsus, hea pingetaluvus, sobivus meeskonnatööks

Eesti keele oskus suhtlustasemel

Vahetustega töö (E-R 6:30-14:30 ja 14:30-22:30)

Arvestama peab, et vahel vajavad tõstmist kastid kaaluga kuni 25kg

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet kohapeal
Transporti Tallinna suunal
Abivalmeid ja rõõmsaid kolleege

Tööpakkumise number
#727737

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 920 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
6. september 2021

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem

Pakkija