Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670860

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime HKScan Estonia Tabasalu lihatööstuse meeskonda PAKKIJAID

Sinu peamised tööülesanded on:

  • lihatoodete pakkimine vastavalt hügieeni ja tehnoloogianõuetele

Ootused kandidaadile

  • töökus, kohusetundlikkus, meeskonnatöö oskus

  • füüsiline vastupidavus

  • eesti ja/või vene keele oskus suhtlustasandil

Sind ootab: huvitav töö Eesti suurimas toidutööstuse ettevõttes. Töökoht asub Tabasalus Harku vallas. Toetame tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi, jpm.

Pakume tasuta transporti Maardust-Loolt -Lasnamäelt-Mustamäelt-Õismäelt

Töö ühes vahetuses graafiku alusel esmaspäevast reedeni , tööpäeva pikkus 10-12 h algusega kell 08:00

Lisainformatsiooni saamiseks võta ühendust tel. +372 5699 5852 (personalikonsultant).

Tööpakkumise number
#670860

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 4.87 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

HKScan on Põhjamaade liha- ja toiduainetööstuse ettevõte, mis annab tööd ja leiba ligi 7200 inimesele. Meie töötajad pingutavad igapäevalt selle nimel, et hoida kvaliteeti kogu tarneahela ulatuses – farmist toidulauale. HKScan toodab ja turustab kvaliteetseid ning vastutustundlikult toodetud sea-, veise- ja linnulihatooteid tuntud kaubamärkide all, nende hulgas Rakvere®, Tallegg®, Rigas Miesnieks®, Jelgava®, Klaipedos Maistas®.

Vaata rohkem

Pakkija