Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337601

Pakkija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Erinevate detailide pakkimine
- Detailide ettevõttesisene transport
- Detailide ladustamine

Ootused kandidaadile

- Varasem töökogemus laotöötaja- või pakkijana
- Väga hea füüsiline vorm
- Hea eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Püsivat töösuhet arenevas ning kaasaegses ettevõttes
- Toetavat ning abivalmis töökollektiivi
- Kindlat sissetulekut vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Tööd on võimalik alustada koheselt. Töögraafik "jookseb" kahes vahetuses esmaspäevast reedeni (hommikune ning päevane vahetus). Ettevõtte kiire arengu tõttu on heade töötulemuste korral võimalus ka ametikõrgenduseks. Eeldame kindlasti kandidaadilt eesti keele oskust suhtlustasandil ning head füüsilist vormi. Suuresti tuleb kasuks ka inglise keele oskus kõnes.

Tööpakkumise number
#337601

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. mai 2014
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel vastavalt kogemustele ning oskustele

Meie kliendiks on maailma juhtivatest mänguväljakute konstruktsioonide valmistajatest Lappset Group OY. Ettevõte pakub erinevates vanustes inimestele (beebidest vanavanemateni) võimalusi mängimiseks, sportimiseks ning ka ühiseks liikumiseks. Lisaks mänguväljakutele ja spordivahenditele toodab Lappset ka laias valikus õue,-pargi,-ja tänavamööblit. Ettevõtte tooted pakuvad rõõmu miljonitele lastele ja täiskasvanutele enam kui 50 riigis.

Seoses tootmismahtude suurenemisega avas Lappset Group 2012. aasta alguses Eestis uue metallkomponentide tootmise tehase ning otsib oma meeskonda uusi tegusaid inimesi , kellega koos edasi areneda ning Eesti toodangut veelgi suurendada. Asukohaks on Tallinna kesklinnast 14km kaugusel asuv Jälgimäe tööstusala, Saku vallas.

Vaata rohkem

Pakkija