Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41233

PAKKESEADMETE MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuht vastutab pakkeseadmete müügitulemuste eest.

Ootused kandidaadile

Müügijuht:
- on julge ja iseseisev kliendikontaktide looja
- soovib teha järjekindlat müügitööd leides erinevaid pakkelahendusi nii suurtele kui väikestele ettevõtetele
- omab eelnevat edukat kogemust müügialal
- oskab orienteeruda erinevates tehnilistes lahendustes tundes huvi tehnika vastu
- suhtleb vabalt vene ja inglise keeles.
- on valmis nii sise- kui väliskomandeeringuteks

Ettevõte pakub

- koolitust
- tulemustel põhinevat tasustamissüsteemi

Tööpakkumise number
#41233