https://www.cvkeskus.ee/178820

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178820

Pakkeliinide operaator

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakkeliinide tööprotsessi juhtimine ja kvaliteetse toodangu valmistamine
liini tehniliste parameetrite tundmine ja reguleerimine


Ootused kandidaadile

kohusetundlikkus ja täpsus
tehniline mõtlemine
stressitaluvus ja suhtlemisoskus
positiivsus ja valmisolek pakkeliinide juhtimisel


Ettevõte pakub

stabiilset töösuhet
oskustele vastavat töötasu
ettevõttesiseseid soodustusi


Tööpakkumise number
#178820
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pakkeliinide operaator
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!