Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673421

Pakisorteerija (tähtajatu ja tähtajaline)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 22. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 9. november 2020

Töö kirjeldus

Ootame Sind meie tiimiga liituma, kui:

  • oled heas füüsilises vormis
  • suhtled kahes keeles: eesti, vene või inglise
  • soovid tähtajatut või tähtajalist lepingut
  • oled valmis töötama graafiku alusel P-R

Sina valid, millises kolmest vahetuses tööd soovid: 8:00-18:00, 18:00-03:00 või 23:30-08:00. Tööd saab teha ainult ühes vahetuses.

Ootused kandidaadile

Sinu tegevusteks saab olema kuni 30 kg saadetisi sorteerimine, skanneerimine ja konteineritesse paigutamine.

Ettevõte pakub

Sind rõõmustab meie juures:

  • stabiilne palk
  • Tallinnast toob ja viib koju tasuta tööandjapoolne transport
  • võimalus valida vahetuse aeg
  • võimalus valida tähtajalise või tähtajatu lepingu vahel

Tööpakkumise number
#673421

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Pakiäri valdkonna värbamiskonkursid

Vaata rohkem