PAKISAADETISTE KLIENDITEENINDAJA (Jüri aleviku lähedal)

ITELLA ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

575260

Töö kirjeldus

• kliendi tellimuste vastuvõtmine, saadetiste informatsiooni sisestamine andmebaasi
• saabuvatest saadetistest kliendi informeerimine
• veokorralduslike probleemide lahendamine koostöös ettevõtte teiste osakondadega
• kliendile teenuse-arvete koostamine
• tööaeg E-R 8:00-16:30

Nõudmised kandidaadile

• kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus
• väga hea eesti kõne- ja kirjakeele oskus
• inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil
• arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:
• kasuks tuleb töökogemus klienditeeninduse või logistikavaldkonnas

Ettevõte pakub

• sõbralikku ning toetavat kollektiivi
• stabiilset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
• tööks vajalikku väljaõpet
• ettevõttesisest arenguvõimalust veokorralduse valdkonnas
• tasuta transport Tallinn<>Itella (asume aadressil Loomäe tee 13 Lehmja küla (Jüri aleviku lähedal))

Tööle asumise aeg - niipea kui võimalik

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Itella Estonia OÜ on Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaatan ettevõtte profiili