Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154375

Paketivalmistuse kontrollija (Tuulegeneraatorite tehas)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kontrollida pakettide vastavust tootedokumentatsioonile

Ootused kandidaadile

Kui omad tehnilist eriharidust, oled väga hea jooniste lugemise oskusega ja tehnilise taibuga, omad teadmisi metallitööst, oskad heal tasemel eesti ja vene keelt, oled valmis töötama 2 vahetuses ja hindad täpsust ning kohusetundlikkust, siis ehk oled Sina meie meeskonnast puudu olev liige?

Pakume Sulle huvitavat tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalusi ning mitmeid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Tööpakkumise number
#154375

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.

Vaata rohkem