Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199998

PAKENDUSLIINI OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- pakkeliinide tööprotsessi juhtimine ja kvaliteetse toodangu valmistamine
- liini tehniliste parameetrite tundmine ja reguleerimine

Ootused kandidaadile

Ootame sind meie meeskonda kui tunned end kindlalt seadmetega töötades, oled kohusetundlik, täpne, hea stressitaluvuse ja positiivse ellusuhtumisega.

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet
- oskustele vastavat töötasu
- ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Paide linnas

Tööpakkumise number
#199998