Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666330

Pakendite konstruktor-tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. september 2020
Kuulutus aegub: 2. oktoober 2020

Töö kirjeldus

tehnoloog aitab tagada, et tootmisse minevad tooted on ette valmistatud optimaalselt ja vastavalt nõuetele, et vajalikud tarvikud on õigeaegselt hangitud, ning et tootmiseks vajalikud andmed on korrektsed ja kokkulepitud asukohtades kõigile osapooltele kättesaadavad. Tehnoloogi peamine töövahend on arvuti.

Ootused kandidaadile

SEE TÖÖ SOBIB SULLE, KUI oskad lugeda jooniseid, tunned hästi Excelit, räägid hästi nii eesti, inglise kui vene keeles, ning oled kokku puutunud tootearendusega.
Kasuks tuleb materjalitehnoloogia või muu tehnikavaldkonna haridus ja (Artios) CAD tarkvaraga töötamise oskus.

ME PAKUME SULLE mitmekesist töökogemust, stabiilset tööd, enesetäiendus- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis, tulemustasu, sissejuhatavat koolitust ja toetavaid kolleege.

Tööpakkumise number
#666330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
3. september 2020

DS Smith Plc on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis valmistab taaskasutatavast materjalist tarbekaupade pakendeid. Kontsern annab tööd rohkem kui 26 000 töötajale enam kui 250 tootmisüksuses. Oleme Euroopas lainepapist pakendite tootjate liidrite seas ning omame tugevat positsiooni kõigil turgudel, kus tegutseme.

DS Smith Packaging Estonia ASi tooteportfellis on transpordi-, tarbija- ja jaemüügipakendid. Eestis anname tööd 85 inimesele.

Siit näed lähemalt, kuidas me töötame: http://www.dssmith.com/et/packaging/meist/karjaar

Meil on hea ühistranspordiühendus: trammide nr 2 ja 4 ning busside nr 12, 13, 54 ja 55 peatustest on töökohta 10 minuti pikkune jalutuskäik. Kui liigud oma transpordiga, saad meie parklas tasuta parkida.

Vaata rohkem