Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463140

Pakendajad, liinitöölised

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kalatoodete (suitsutatud, soolatud) pakendamine ja komplekteerimine, liinitöö.
- Pakendite markeerimine ja ladustamine kaubaalustele
- Visuaalne toodangu kvaliteedikontroll

Ootused kandidaadile

- Kiirust, täpsust ja kohusetunnet
- Head pingetaluvust
- Tahet töötada ja anda oma panus kiiresti arenevasse ettevõttesse

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töövahendeid ja - tingimusi
- Meeldivat töökollektiivi
- Ühisüritusi
- Hea töö eest väärilist tasu
- Töö graafiku alusel (päevane töö)
- Tööruumide temperatuur +12...+14 kraadi
- Töökoht asub Tallinna piiril Harkus

Lisainfo

Väljaõpe kohapeal.
Töökoht Harjumaa Saue vald Hüüru küla Angerja tee 32

Tööpakkumise number
#463140