Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796566

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd nobedatele pakkijatele, kelle töö sisuks on pagari- ja kondiitritoodete korrektne pakkimine, markeerimine ja ettevalmistamine väljastamiseks.

Töökohad asuvad kondiitri- ja pakendusosakonnas. Töö toimub graafiku alusel ning tööpäev algab kondiitritsehhis kell 8.00 ja pakendusosakonnas kell 11. Tööpäev võib olla kuni 12 tundi pikk. Väljaõpe on kohapeal

Ootused kandidaadile

Selleks, et meile kandideerida, ei pea Sul olema eriharidust ega tootmiskogemust. Meile piisab, kui Sa oled kohusetundlik ja töökas, alati õigel ajal kohal ning lojaalne meeskonnaliige.

Meil on aus tasusüsteem ja alati õigeaegselt laekuv töötasu, laotööks sobivad tööriided ja kohapealne väljaõpe, ettevõttesisesed arenguvõimalused ja kolleegid, kes on sama sõbralikud nagu Sina.

Tööpakkumise number
#796566

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2022
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Pakendaja