Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673072

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub:28. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Pakume tööd leiva-saiatoodete pakendajatele, kelle peamiseks tööülesandeks on toodete korrektne viilutamine, pakendamine, markeerimine ja ettevalmistamine väljastamiseks. Töö toimub graafiku alusel ning sõltuvalt graafikust algab kell 8.30 või kell 11.30. Väljaõpe on kohapeal

Ootused kandidaadile

Selleks, et meile kandideerida, ei pea olema eriharidust ega tootmiskogemust. Meile piisab, kui Sa oled kohusetundlik ja töökas, alati õigel ajal kohal ning lojaalne meeskonnaliige. Sobiv kandidaat on täisealine ja füüsiliselt vastupidav, tööle pühendunud, nobedate liigutustega ja võimeline iseseisvalt töötama.

Pakume stabiilset tööd ja sissetulekut, väljaõpet ja tööriietust ning erinevaid omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#673072

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.

Vaata rohkem

Pakendaja